Потрібно взяти кредит у Києві? Зверніться до спеціалістів, які допоможуть вам заощадити час, гроші та гарантують позитивний результат. Кредитний брокер - це консалтингова компанія, яка надає кваліфіковану допомогу в отриманні кредиту у Києві

Серед подібних фірм столиці можна виділити компанію Бліц-Кредит. Великий досвід роботи, кваліфіковані співробітники, позитивні відгуки клієнтів створили компанії позитивну і надійну репутацію. Фінансові консультанти фірми щодня моніторять пропозиції різних банків і кредитних співтовариств по кредитуванню, щоб запропонувати своїм клієнтам найнижчі відсотки та найбільш вигідні умови співпраці.

Скажете, що це не так вже й складно зробити самому? Подивимося: кількість програм кредитування в Україні зростає мало не з кожним днем. Майже всі банки мають у своєму арсеналі до 5 пропозицій за споживчим кредитом в Києві, декілька іпотечних програм і т. д. При цьому в Україні існує більше 100 банків, які займаються позиками для фізичних осіб. Кількість кредитних спілок та інших операторів ринку споживкредитування ще більша. Як думаєте, легко зорієнтуватися в такому величезному масиві інформації?

Тільки на пошук оптимальної програми кредиту у вас піде як мінімум місяць. За цей час процентні ставки та умови кредитування змінюються, що найчастіше негативно позначається на потенційному позичальнику. Фінансові консультанти компанії Бліц-Кредит гарантують ефективне здійснення всіх операцій в найкоротші терміни. Погодьтеся, звернутися за допомогою в отриманні кредиту в Києві до професіоналів - резонно і вигідно.

Крім вищезазначених обов'язків, кредитні брокери виконують ще й такі:

1. Оцінюють ваші реальні шанси на отримання кредиту в Києві. Якщо у вас є заборгованості, наприклад, з оплати комунальних послуг, отримання кредиту в Києві стає більш проблематичним.

2. Проводять розрахунок дійсних витрат, пов'язаних з кредитом. Банки найчастіше намагаються приховати реальну суму виплат по кредиту, а фінансові консультанти покликані все таємне зробити явним.

3. Пояснюють клієнтові всі пункти кредитного договору.

4. Збирають і правильно оформляють всі необхідні документи. Дуже часто причиною затягування отримання кредиту в Києві стають некоректно заповнені бланки.

5. Співпрацюють з банком до моменту винесення вердикту. Варто сказати, що за посередництва кредитного брокера банки частіше приймають позитивне рішення про видачу кредиту навіть для осіб з проблемною кредитною історією.

У підсумку виходить, що заплативши 150-200$ за послуги брокера при оформленні, наприклад, споживчого кредиту в Києві, ви економите 1000-1500$ чи більше за весь термін кредиту і позбавляєте себе від зайвої біганини по банках, збору додаткових документів і переживань про позитивне рішення кредитної комісії.

Детальна інформація про переваги послуг компанії Бліц-Кредит за посиланням http://kredit-kiev.ub.ua/ua/