Існує безліч банків і кредитних спілок, які, здавалося б, тільки і чекають моменту, щоб запропонувати вам отримати кредит у Києві. Вони обіцяють неймовірну швидкість здійснення угоди, найнижчі відсотки і, звичайно ж, - ніяких переплат. Насправді процес отримання кредиту затягується, ставки ростуть, а умови договору такі заплутані, що розібратися в них без допомоги фахівця - нереально. Не рідкістю стає категорична відмова банку від кредитування клієнта.

Зневірена людина піде на що завгодно, аби лише отримати кредит в Києві: прийме невигідні умови іншого банку, а то й зовсім потрапить до рук шахраїв з кредитних товариств-одноденок. Тут вам запропонують якнайшвидше видати кредит і будуть годувати обіцянками ще місяці два-три. Хоча за умовами, ви зобов'язуєтеся погашати кредит з моменту підписання договору. Таку ситуацію експерти пояснюють загальною низькою фінансовою грамотністю населення.

Насправді вичислити лжекредиторів не так вже й складно. Такі фірми не мають нормального приміщення - їх офіс виглядає пустим і неживим. Не можете знайти інформації і позитивних відгуків про цю спілку в інтернеті? Майже на сто відсотків будьте впевнені - орудують шахраї.

У такій конторі у вас не поцікавляться ні про місце роботи, ні про стан доходу - просто їм все одно, чи здатні ви погасити кредит. Максимум, що зажадають для видачі споживчого кредиту у Києві - паспорт та ідентифікаційний код. І нарешті, ви ще не бачили і не тримали в руках очікуваний кредит, недостатньо ознайомилися з умовами договору, а вам вже дають реквізити для оплати першого внеску? Жодних сумнівів бути не може! Ваші «партнери» - звичайні аферисти.

Знаючі люди, що цінують свій час, гроші та нерви, звертаються в консалтингові компанії, які займаються допомогою в отриманні кредиту в Києві. Не бійтеся платити професіоналам! Вибравши консультативну фірму з надійною репутацією, ви захищаєте себе від нечесних банків і недобросовісних кредитних спілок.

Компанія «Бліц-Кредит» пропонує ефективну допомогу в отриманні кредиту в Києві та Київській області. Вам не треба шукати банки, що пропонують споживчий кредит, вишукувати «підводні рифи» в умовах договору, витрачати час і гроші на відвідування банківського кредитного експерта. Наші фінансові консультанти надають допомогу в отриманні кредиту у Києві: сповіщають про існуючі ставки, пропонують оптимальний варіант кредитування саме для вас, повідомляють про вимоги договору, приховані або двоякі моменти контракту. Компанія «Бліц-Кредит» - прозорі умови отримання кредиту в Києві.