Кредит під заставу наявної нерухомості: види та особливості

На сьогоднішній день одним із найстабільніших капіталовкладень є нерухомість, саме тому її приймають як заставу різні кредитні організації. Проте варто розуміти, що отримати такий кредит можна лише в певних випадках. Перед тим як брати кредит під заставу квартири, будинку або іншої нерухомості, потрібно проконсультуватися з незалежним юристом, який розкаже про всі нюанси та приховані ризики такого кредиту під заставу квадратних метрів. Також варто звертатись в перевірені фінансові установи, наприклад, у компанію «Бліц-Кредит», яка допоможе в Києві взяти вигідний кредит під заставу наявної нерухомості чи квартири. Це надійна установа, послугами якої користується багато українців.

Види кредиту під заставу нерухомості

Існує декілька видів нетермінового та термінового кредиту під заставу нерухомості: будинку, квартири, житлових та нежитлових квадратних метрів і т. д. Основними є такі кредити:

1. Іпотечний кредит першого виду — це найпопулярніша позика на теперішній час, суть якої полягає у тому, що вам дають кредит на купівлю квартири (після першого внеску), яка водночас є заставою.

2. Іпотечний кредит другого виду полягає у тому, що ви берете кредит на купівлю житла чи нерухомості під заставу вже наявного житла (квартира, будинок і т. д.). В такому випадку кредитор видає кредит, менший від вартості застави. Це відбувається для страхування компанії та покриття витрат і невиплачених відсотків від несплаченого кредиту.

Також є можливість взяти споживчий кредит під заставу навіть нежитлових квадратних метрів.  Такий кредит видається для будь-яких цілей: лікування, навчання і т. д. Проте така позика надається під більші відсотки та на менший термін. А сума, яку ви можете отримати під заставу, набагато менша від ринкової ціни.

3. Кредит на розвиток бізнесу. Цей вид кредиту надається, як і споживчий — не в повній вартості від об'єкта чи нерухомості, що взяли під заставу. Великим мінусом такої позики є те, що кредитор може потребувати будь-яку додаткову інформацію про ваш бізнес, і в такому випадку банку буде відома вся інформація про вашу підприємницьку діяльність.

Завжди пам'ятайте про можливі ризики перед кредитуванням. З одного боку, кредит буває вигідним, тобто його можна взяти на довгий термін під низькі відсотки, а з іншого боку, щоб отримати кредит, потрібно зібрати купу документів, що вимагає багато часу.

Взяти позику під заставу нерухомості за вигідними умовами ви можете в компанії «Бліц-Кредит». Ми надаємо допомогу в отриманні кредиту в Києві та Київській області.